Benchmade Bugout Black 535BK-2
Met het Benchmade Bugout Black 535BK-2 zakmes krijg je een lichtgewicht maar zeer degelijk met tot je beschikking. Hij weegt namelijk slechts 51 gram. Toch heeft hij een stevig blad van hard CPM-S30V. Omdat het blad ruim 8 centimeter lang is, is dit mes echt van prettig formaat. Hoewel het ontworpen is als outdoormes, kun je hem prima gebruiken voor alle dagelijkse klussen. Het is echt een fijn mes om bij je te hebben.
Dankzij het blad van CPM-S30V staal blijft dit mes lekker lang scherp. Uiteraard is het roestvast. De matzwarte coating geeft nog eens extra bescherming aan het staal. Daarnaast voorkomt deze coating reflecties waardoor ook de militair dit mes weet te waarderen.
Het handvat is gemaakt van CF-Elite wat een lichtgewicht kunststof is dat versterkt is met carbon. Hierdoor is het zeer sterk en slijtvast. Daarnaast zorgt de speciale structuur voor een goede grip.
- CPM S30V
- Axis Lock
- CF-Elite
- 60.00
- 8.23
- 10.72
- 18.95
- 51.00
- Ja