Samura Damascus Chef’s Messenset
Met de Samura Damascus Chef’s Messenset krijg je drie professionele Japanse Keukenmessen uit Damaststaal. Omdat de bladen bestaan uit 67 lagen roestvast en extra hard staal, blijven deze messen echt heel lang scherp. Dankzij de speciale vorm snij je overal moeiteloos doorheen.
De handvatten zijn gevormd naar Japanse stijl en zijn gemaakt van slijtvast Micarta. Dit materiaal voelt fijn aan en is eenvoudig te reinigen. De metalen bolsters maken het geheel helemaal af.
De set bestaat uit een schilmesje van 18,4cm, een universeelmes van 25,5cm en een koksmes van 33,8cm en wordt geleverd in luxe bewaarkoffer.
Samura messen zijn stuk voor stuk gebaseerd op de traditionele Japanse keukenmessen en zijn gemaakt uit moderne staalsoorten die extra lang scherp blijven. De slijphoek zit tussen Japanse messen en Europese messen in waardoor je ze eenvoudig kunt slijpen en er minder snel bramen aan het blad komen.
Deze messenset is volledig roestvast maar messen blijven natuurlijk het mooist als je ze niet in de vaatwasser wast.
- 3 delige messenset
- Roestvast Damast met hardheid van 61
- Dast geslepen blad uit 67 lagen
- Micarta handvatten
- 17 graden slijphoek
Zeer mooie messenset