Samura Shadow Messenset
Met de Samura Shadow Messenset krijg je twee hele professionele Japanse keukenmessen in Moderne stijl. Deze messen zijn er namelijk echt voor gemaakt om intensief gebruikt te worden. Ze combineren de traditionele Japanse vormgeving met moderne materialen voor optimaal snijgemak.
De bladen zijn bijvoorbeeld gemaakt uit roestvast en extra hard Aus-8 staal. Hierdoor blijven ze dus extra lang scherp. Daarnaast zijn de bladen voorzien van een antikleeflaag waardoor je razendsnel met deze messen kunt werken.
De handvatten zijn voorzien van schalen van slagvast en eenvoudig te reinigen ABS en liggen goed in de hand.
De set bestaat uit een Utility knife van 23cm welke geschikt is voor het snijden van vis vlees en groente en een Chef’s knife van 32,8cm, deze is geschikt voor vrijwel alle snijtaken.
Samura messen zijn stuk voor stuk gebaseerd op de traditionele Japanse keukenmessen en zijn gemaakt uit moderne staalsoorten die extra lang scherp blijven. De slijphoek zit tussen Japanse messen en Europese messen in waardoor je ze eenvoudig kunt slijpen en er minder snel bramen aan het blad komen.
Deze messenset is volledig roestvast maar messen blijven natuurlijk het mooist als je ze niet in de vaatwasser wast.
- 2 delige messenset
- Roestvast AUS-8
- ABShandvatten
- 17 graden slijphoek
Zeer mooie messenset